Oreo triufeliai

„Best friends are people you know you don’t need to talk to every single day. You don’t even need to talk to each other for weeks, but when you do, it’s like you never stopped talking.“

– Unknown

Oreo triufeliai aplieti šokoladu

 

Taip, draugų turėti yra gerai. O dar jeigu tie draugai gyvena prie jūros – išvis fantastika! 🙂 Praėjusį savaitgalį kaip tik juos ir aplankėme. Traukiniu. Ir, žinokit, su automobiliu kažin ar dar kada važiuosim 😀 Taip patogu, taip faina ir mažajai kokia atrakcija!.. Kelionė iš Vilniaus į Klaipėdą trunka ~3 valandas ir 45 minutes (lygiai tiek, kiek aš važiuočiau automobiliu). Kelionės metu keleiviai vaišinami kava, arbata, sultimis ar vandeniu. Traukinyje šilta (net karšta, 26-27°C). Sėdi sau smagiai lyg tropikuose, kavutę gurkšnoji ir nereikia keturias valandas į vairą įsikibus stresuoti. Na, čia pas mane tokie pojūčiai, nes labai nemėgstu tolimų kelionių automobiliu, kai reikia pačiai vairuoti. O kadangi mūsų šeimoje vairuoju tik aš, tai ir tenka galvoti kitų alternatyvų, kaip pas mylimus draugus nuvykti.

Apie draugus pradėjau pasakoti todėl, kad šie Oreo triufeliai buvo dalis jiems skirtos kalėdinės dovanos. Tik dėl didelio mus skiriančio atstumo dovanomis apsikeičiame gerokai po švenčių. Nepergyvenkit, triufelius gaminau dieną prieš važiuojant pas draugus. Nuo Kalėdų jie nebūtų išgyvenę 😀

Tai, galiu pasakyti, sužavėjo mane jie savo skoniu, paprastumu, tuo, kad yra labai greit pagaminami ir tvirtesni už kitus nekeptus triufelius. Tad jeigu savo draugų tarpe turite Oreo mylėtojų, drąsiai galite gaminti ir dovanoti, tikrai patiks 😉

 

Skonių rumba šeimyna prie jūros (Klaipėdoje pas draugus)

 

Oreo triufeliams:

  • 175 g Oreo sausainių (1 dėžutės);
  • 40 g Philadelphia sūrio;
  • 50 g juodojo šokolado;
  • 1 v.š. sviesto;
  • 4 v.š. pieno;
  • 1 v.š. viskio (nebūtinai).

 

Oreo triufeliai aplieti šokoladu

 

Sausainius maisto smulkintuvu sumaliau iki trupinių (su visais pertepimais). Gali likti ir truputį stambesnių trupinių. Į juos įdėjau Philadelphia sūrio, rankomis išminkiau ir suformavau norimo dydžio rutuliukus.

Prikaistuvyje ant nedidelės ugnies išlydžiau sviestą, sumečiau šokoladą, supyliau pieną. Dėl smagumo įpyliau šiek tiek viskio 😉 Kai viskas gražiai susimaišė, atidėjau į šalį, kad šiek tiek pravėstų.

Tuomet mirkiau šokolade Oreo rutuliukus ir dėjau ant grotelių, kad nuvarvėtų. O tada viską į šaldytuvą kokioms keturioms valandoms.

Kai šokoladas ant rutuliukų sustingo, vėl pakartojau visą procesą – merkiau į glajų, dėjau ant grotelių ir į šaldytuvą. Šikart jau pernakt.

Ir tiek to darbo, rytojaus dieną sudėjau triufelius į dėžutę ir vežėm draugams 🙂

 

Oreo triufeliai aplieti šokoladu

 

Receptas iš čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*
Website